LED луна за вграждане MONI LED ∙ 8W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003954 | Артикул: MONI LED 8W CL
Технически параметри
| Серия | MONI LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 720lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 160° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø116x24mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø100mm |
| EAN | 3800228025598 |
LED луна Ø116, 8W, 230V, 4000K. MONI LED 8W е икономична LED луна с IP20, подходяща за използване в закрити помещения. Височината на луната е сравнително малка и това позволява използването й в окачен таван, монтиран на малко отстояние от основния таван.




