LED тяло за баня ARBA LED ∙ 8W ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV003957 | Артикул: ARBA LED 8W CL
Технически параметри
| Серия | ARBA LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 400x134x42mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | сатениран никел |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800228025611 |
LED тялото за баня ARBA LED 8W 4000K 230V е предназначено за осветяване на зоната около огледалото. Степента на защита IP44 осигурява безопасно използване в зоната около огледалото в банята.







