LED осветително тяло HUGO LED ∙ 24W ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV004001 | Артикул: HUGO LED 24W/WH CL-4000K
Технически параметри
| Серия | HUGO LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 1920lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 140° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 225x225x35mm |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228026007 |
LED осветително тяло 225 x 225, 24W, бял, 230V, 4000K, външен монтаж. Сериите панели за външен монтаж HUGO LED са модерно и елегантно решение за осветление в съвременните жилища, хотелски, търговски, офисни и административни сгради. Панелите са предназначени за монтаж върху стандартни и окачени тавани, както и върху стени и представляват идеален заместител на традиционните осветителни тела.




