LED осветително тяло HUGO LED ∙ 18W ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV004662 | Артикул: HUGO LED 18W/BK CL-4000K
Технически параметри
| Серия | HUGO LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 1440lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 140° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 175x175x35mm |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234851174 |
LED осветително тяло 175 x 175, 18W, черен, 230V, 4000K, външен монтаж. Сериите панели за външен монтаж HUGO LED са модерно и елегантно решение за осветление в съвременните жилища, хотелски, търговски, офисни и административни сгради. Панелите са предназначени за монтаж върху стандартни и окачени тавани, както и върху стени и представляват идеален заместител на традиционните осветителни тела.




