LED луна за вграждане HORN LED ∙ 5W ∙ 3000K
Код заявка: VIV004010 | Артикул: HORN LED 5W WW
Технически параметри
| Серия | HORN LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 90x90x43.5mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø75-85mm |
| EAN | 3800228026090 |
LED луна 90 x 90, 5W, 230V, 3000K. HORN LED са луни за вграждане с ъгъл на светлинния сноп 38°, подходящи за акцентиращо осветление. Квадратните HORN LED са подвижни, с възможност за насочване на светлинния сноп към желания интериорен детайл в хотели, ресторанти, магазини, офиси или жилища.




