Аварийно LED осветително тяло RACER LED-M ∙ 3W ∙ Li-Ion ∙ 3,7V
Код заявка: VIV004032 | Артикул: RACER LED-M 3W Li-Ion 3.7V 1000mAh
Технически параметри
| Серия | RACER LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 80lm (low)/160lm (high) |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 205x63x28mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800228026274 |
Аварийно LED тяло, 3W, Li-Ion 3.7V, 1000 mAh.

