Аварийно LED осветително тяло RACER LED-L ∙ 5W ∙ Li-Ion ∙ 3,7V
Код заявка: VIV004033 | Артикул: RACER LED-L 5W Li-Ion 3.7V 2000mAh
Технически параметри
| Серия | RACER LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 100lm (low)/200lm (high) |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 340x55x28mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800228026281 |
Аварийно LED тяло, 5W, Li-Ion 3.7V, 2000 mAh.


