LED луна за вграждане ELMO LED ∙ 6W ∙ 3000K
Код заявка: VIV004034 | Артикул: ELMO LED 6W WW
Технически параметри
| Серия | ELMO LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 400lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 100° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 100x100x61mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | 80x80mm |
| EAN | 3800228026298 |
LED луна, 6W, квадрат, 100° ъгъл на насочване на светлината, 100 x 100 mm, 6W, 230W, 3000K. ELMO LED е LED луна с квадратна форма с безупречното качество. Подходяща е за основно осветление на административни и жилищни помещения като осигурява отлична равномерна осветеност без пулсации и дразнещо очите заслепяване.




