Луна за вграждане ORLI ∙ SL511 ∙ бял
Код заявка: VIV004041 | Артикул: SL511 W ORLI
Технически параметри
| Серия | ORLI |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø92x44mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø83mm |
| EAN | 3800228026342 |
Алуминиева кръгла луна Ø92 x 44, 12V, бяла. Кръглите алуминиеви луни ORLI имат специфична текстура на алуминиевия корпус и характерен дизайн с ефект „ниша“ – конструкцията им създава усещането, че лампите са монтирани в ниша на тавана. В същото време луните са подвижни и дават възможност за насочване на светлинния сноп към желания акцент в интериора на помещенията.

