Луна за вграждане JUNO ∙ SL512 ∙ бял
Код заявка: VIV004042 | Артикул: SL512 W JUNO
Технически параметри
| Серия | JUNO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 90x90x44mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 80x80mm |
| EAN | 3800228026359 |
Алуминиева квадратна луна 90 x 90 x 44, 12V, бяло. Квадратните алуминиеви луни JUNO имат специфична текстура на алуминиевия корпус и характерен дизайн с ефект „ниша“ – конструкцията им създава усещането, че лампите са монтирани в ниша на тавана. В същото време луните са подвижни и дават възможност за насочване на светлинния сноп към желания акцент в интериора на помещенията.

