Спот за релсов монтаж EXEO ∙ TL901 ∙ PAR30 ∙ E27 ∙ бял
Код заявка: VIV004056 | Артикул: TL901 PAR30/WH EXEO
Технически параметри
| Серия | EXEO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 170x80mm |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026496 |
Спот за релсов монтаж, 230V, Е27, бял. Серията EXEO са спотове за релсов монтаж, предназнаени за PAR30 лампи с цокъл E27. Спотовете са с атрактивен дизайн и с възможност за завъртане и насочване на светлината в желаната посока. Серията е предназначена за използване с лампа BLAST LED PAR30 12W E27 и със SILVER LED PAR38 15W E27.

