LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ BFV35 ∙ 4W ∙ 380lm ∙ E14 ∙ 2700K
Код заявка: VIV004088 | Артикул: BFV35 LED 4W E14 2700K FLICK VINTAGE LED
Технически параметри
| Серия | FLICK VINTAGE LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 380lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | свещ |
| Размери (mm) | Ø35x97mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228026816 |
LED лампа, vintage style, 4W, E14, 230V, 2700K, кехлибар, C35. LED лампите FLICK VINTAGE притежават специално кехлибарено покритие върху стъкления балон. Благодарение на него се създава усещане за уют в осветявания интериор.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ AFV60 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ AFV60 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ GFV125 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ GFV95 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампa FLICK VINTAGE LED ∙ TFD30 ∙ 6W ∙ 530lm ∙ E27 ∙ 2200K



