Градински фенер TOSCA ∙ SS004 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004206 | Артикул: SS004/AB TOSCA IP44
Технически параметри
| Серия | TOSCA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 163x163x430mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027677 |
Стоящ фенер, алуминиев корпус, цвят античен месинг, стъклени стени, шестстенен, фасунга E27, степен на защита IP44, общата височина на тялото е 430 мм. Максималното натоварване е 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка.


