Градински фенер TOSCA ∙ PS004 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004208 | Артикул: PS004/AB TOSCA IP44
Технически параметри
| Серия | TOSCA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 163x163x1000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027691 |
Фенер, алуминиев корпус, шестстенен, цвят античен месинг, стъклени стени за монтаж върху земя, в комплект със стълб, фасунга E27, степен на защита IP44, общата височина на тялото е 1000 мм. Максималното натоварване е 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка.


