Градински фенер MURANO ∙ WD007 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004227 | Артикул: WD007/AB MURANO IP44
Технически параметри
| Серия | MURANO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 200x145x355mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027882 |
Фенер, цвят античен месинг, за окачване на стена с горен носач, алуминиев четиристенен корпус, декоративно стъкло тип "витраж", фасунга E27, IP44. Максимално натоварване 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка. Серията класически фенери MURANO се състои от фенери с четиристенен алуминиев корпус в цвят античен месинг и стъкло от 5 части с декоративен елемент. Фенерите са влагозащитени с IP44 и са подходящи за лампи с цокъл Е27.


