Градински фенер MURANO ∙ PL007 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004375 | Артикул: PL007/AB MURANO IP44
Технически параметри
| Серия | MURANO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 520x520x2090mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228029114 |
Троен фенер на стълб MURANO, 230V, античен месинг.


