Градински фенер JARDIN ∙ WD008 ∙ кафе ∙ IP44
Код заявка: VIV004232 | Артикул: WD008/KO JARDIN IP44
Технически параметри
| Серия | JARDIN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 175x155x320mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | кафе |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027936 |
Фенер, цвят кафе, за окачване на стена с горен носач, алуминиев цилиндричен корпус, декоративно стъкло с метален орнамент, фасунга E27, IP44. Максимално натоварване 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка. JARDIN са класически фенери в цвят кафе на кръглия алуминиев корпус с декоративни елементи и стъкло с начупен ефект. Фенерите са влагозащитени с IP44 и са подходящи за монтаж на открито.


