Градински фенер JARDIN ∙ PL008 ∙ кафе ∙ IP44
Код заявка: VIV004376 | Артикул: PL008/KO JARDIN IP44
Технически параметри
| Серия | JARDIN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 520x520x2090mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x60W |
| Цвят на корпуса | кафе |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228029121 |
Троен фенер на стълб JARDIN, 230V, кафе. За монтаж върху земя в комплект със стълб, алуминиев цилиндричен корпус, декоративни стъкла с метален орнамент, фасунги E27, IP44. Максимално натоварване 1 х 60W. JARDIN са класически фенери в цвят кафе на кръглия алуминиев корпус с декоративни елементи и стъкло с начупен ефект. Фенерите са влагозащитени с IP44 и са подходящи за монтаж на открито.


