Градинско осветително тяло TOKYO/SS ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44
Код заявка: VIV004253 | Артикул: TOKYO/SS 1xE27 N/M IP44
Технически параметри
| Серия | TOKYO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | Ø76x500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228028094 |
Градинско осветително тяло TOKYO/SS 1 x E27 N/M IP44, корпус от неръждаема стомана, за монтаж върху земя с височина 500 mm с фасунга Е27 и степен на защита IP44.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Влагозащитен фасаден аплик TOKYO/WI ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
-
Влагозащитен фасаден аплик TOKYO/WI ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/SS ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/PS ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/PS ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44



