Влагозащитен фасаден аплик TOKYO/WI ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004668 | Артикул: TOKYO/WI 1xE27 BK IP44
Технически параметри
| Серия | TOKYO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | Ø76x395mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800234851235 |
TOKYO е серия градински осветителни тела с корпус от неръждаема стомана и с модерна изчистена линия в цвят никел мат или черно. Серията съдържа фасаден аплик и две градински осветителни тела за монтаж на земя с различна височина. Подходящи са за лампи с цокъл E27.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Влагозащитен фасаден аплик TOKYO/WI ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/SS ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/SS ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/PS ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
-
Градинско осветително тяло TOKYO/PS ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44


