Аплик SYDNEY/SQ ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44
Код заявка: VIV004256 | Артикул: SYDNEY/SQ 1xE27 N/M IP44
Технически параметри
| Серия | SYDNEY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 230x260x90mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228028124 |
Декоративен аплик от неръждаема стомана SYDNEY/SQ 1 x E27 N/M, квадрат, за външно осветление. Снабден с фасунга за лампи E27 и максимално натоварване 1 х 60W. Тялото е със степен на защина IP44.

