Аплик SYDNEY/PR ∙ 1xE27 ∙ кафяв ∙ IP44
Код заявка: VIV004505 | Артикул: SYDNEY/PR 1xE27 BW IP44
Технически параметри
| Серия | SYDNEY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 303x101x91mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | кафяво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850047 |
Декоративен аплик SYDNEY/PR 1xE27, кафяв, IP44, правоъгълен, за външно осветление. Снабден с фасунга за лампи E27 и максимално натоварване 1 х 60W. Тялото е със степен на защина IP44.

