Осветително тяло за земя ORADEA/R ∙ 1 x GU10 ∙ никел мат ∙ IP65
Код заявка: VIV004257 | Артикул: ORADEA/R 1xGU10 N/M IP65
Технически параметри
| Серия | ORADEA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø110x130mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028131 |
Осветително тяло за вграждане в земя ORADEA/R 1 x GU10 N/M, с фасунга GU10 и максимално допустимо натоварване 1 x 35W. Тялото е с кръгла форма и степен на защита IP65.


