LED панел за вграждане RONDO LED ∙ 36W ∙ 3600lm ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV004282 | Артикул: RONDO LED 36W CL
Технически параметри
| Серия | RONDO LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 3600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 200° |
| Степен на защита | IP44/20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø225x16mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø195mm |
| EAN | 3800228028353 |
LED панел RONDO LED 36W; 3600 lm; 4000К (студена светлина); IP44/IP20; 20 000 ч полезен живот; 2 години гаранция. RONDO LED е кръгъл светодиоден панел с висока ефективност 100 lm/W и по-широка светеща площ.





