Градински фенер MARIBOR ∙ PL001 ∙ кафе ∙ IP44
Код заявка: VIV004332 | Артикул: PL001/KO MARIBOR IP44
Технически параметри
| Серия | MARIBOR |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 540x540x1750mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x60W |
| Цвят на корпуса | кафе |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028742 |
Цветът кафе на серията градински фенери MARIBOR допълва актуалните цветове античен месинг и черно. Моделите могат да бъдат чудесно допълнение към интериора на всяка съвременна градина и модерно обзаведено външно пространство. Основни предимства - алуминиев корпус; - устойчив стъклен разсейвател; - степен на влагозащита IP44, позволяваща използването им за осветление на открито; - различните начини на монтаж на фенерите дават свобода при решаване на осветлението; - фенерите са снабдени с фасунги за цокъл Е27 и са съвместими с LED лампите VIVALUX.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WD001 ∙ кафе ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WD001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WD001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WU001 ∙ кафе ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WU001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WU001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ H001 ∙ кафе ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ H001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ H001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ SS001 ∙ кафе ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ SS001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ SS001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ PS001 ∙ кафе ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ PS001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ PS001 ∙ античен месинг ∙ IP44






