LED аплик със сензор за движение LUNAR LED ∙ 10W ∙ SR12 ∙ IP54
Код заявка: VIV004338 | Артикул: LUNAR LED 10W SR12
Технически параметри
| Серия | LUNAR |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 270x135.3x70mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228028797 |
LUNAR LED е влагозащитено осветително тяло с вграден LED с мощност 10W и сензор за движение. Тялото може да се монтира над входна врата, за да осветява площта пред нея при необходимост. Работата на сензора може да се регулира.


