Инфрачервен сензор за движение ROGER ∙ SR36 ∙ бял
Код заявка: VIV004340 | Артикул: ROGER SR36
Технически параметри
| Серия | ROGER |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø76x20.2mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 400W; LED 200W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228028810 |
ROGER е супер компактен инфрачервен сензор за движение, подходящ за употреба на места без изисквания за влаго и прахозащита: в административни сгради, коридори в жилища, стълбища и т.н. ROGER е предназначен за външен монтаж на стена или таван.

