LED плафон VECTOR LED ∙ 19W ∙ 4000K
Код заявка: VIV004406 | Артикул: VECTOR LED 19W CL
Технически параметри
| Серия | VECTOR LED |
| Мощност(W) | 19W |
| Светлинен поток (lm) | 1050lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 265x605x75mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029404 |
Серията VECTOR LED добавя класически шик към интериора с хромираното покритие на телата и светлината в неутрална цветност – 4000К. С телата от серията VECTOR LED вече е възможно да имате достъпно осветление от висок клас у дома. Светодиодно осветително тяло, 19W, 230V, IP20, 120 ͦ, не се димира, 4000K, 1050 lm.

