LED плафониера NINA LED ∙ 36W ∙ 4000K
Код заявка: VIV004422 | Артикул: NINA LED 36W CL
Технически параметри
| Серия | NINA LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 2400lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø400x70mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029565 |
Още едно модерно решение за осветление е плафониерата NINA LED VIVALUX. Осветителното тяло е с висока мощност 36W и свети с неутрална светлина 4000K. Дизайнът на разсейвателя прави NINA LED подходяща за интериор в модерен съвременен стил.


