LED лампа ARA LED ∙ 8W ∙ 1050lm ∙ R7s ∙ 4000K
Код заявка: VIV004433 | Артикул: ARA LED 8W R7s CL 4000K
Технически параметри
| Серия | ARA LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 1050lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | Ø13.3x118mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~75W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029671 |
Лампите ARA LED са предназначени да заменят линейните халогенни лампи с цокъл R7s, които се използват в тела за декоративно осветление и в осветители за екстериорно осветление. LED лампа 8W, R7s, 118 mm, 230V, 4000K.



