LED лампа ARA LED ∙ 4W ∙ 470lm ∙ R7s ∙ 3000K
Код заявка: VIV004434 | Артикул: ARA LED 4W R7s WW 3000K
Технически параметри
| Серия | ARA LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 470lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | Ø13.3x78mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~40W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029688 |
Лампите ARA LED са предназначени да заменят линейните халогенни лампи с цокъл R7s, които се използват в тела за декоративно осветление и в осветители за екстериорно осветление. LED лампа 4W, R7s, 78 mm, 230V, 3000K.



