LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004457 | Артикул: MCL 8W E14 CL 4000K MAX LED
Технически параметри
| Серия | MAX LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 806lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 160° |
| Форма | свещ |
| Размери (mm) | Ø37x99mm |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029817 |
Лампите от серията MAX LED са с мощност 8W и с много висока ефективност – светлинен добив 100,75 lm/W. В серията са включени лампи с форма на свещ с цокъл Е14 и на малко топче с цокъл Е27 и Е14 в три цветности: топло-бяла 3000К, неутрална 4000К и дневна светлина 6400К. Това дава възможност за избор на инсталиране в широк кръг от осветителни тела.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 6400K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 6400K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 6400K



