LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004462 | Артикул: MGL 8W E27 WW 3000K MAX LED
Технически параметри
| Серия | MAX LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 806lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 160° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x82mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029862 |
Лампите от серията MAX LED са с мощност 8W и с много висока ефективност – светлинен добив 100,75 lm/W. В серията са включени лампи с форма на свещ с цокъл Е14 и на малко топче с цокъл Е27 и Е14 в три цветности: топло-бяла 3000К, неутрална 4000К и дневна светлина 6400К. Това дава възможност за избор на инсталиране в широк кръг от осветителни тела.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 6400K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 6400K



