Влагозащитена луна EDI ∙ SL110 ∙ бяла ∙ IP44
Код заявка: VIV004475 | Артикул: SL110 W EDI
Технически параметри
| Серия | EDI |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø92x32mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø80mm |
| EAN | 3800228029916 |
EDI е влагозащитена луна за осветление в баня или на места с повишени изисквания за влагозащита (IP44). Луната е с кръгла форма и с по-широк прозрачен преден панел, което видимо увеличава осветеността в помещението. Снабдена е с фасунга за цокъл Gx5.3, бял цвят.

