Влагозащитена луна EDI ∙ SL110 ∙ черна ∙ IP44
Код заявка: VIV004733 | Артикул: SL110 BK EDI
Технически параметри
| Серия | EDI |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø92x32mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø80mm |
| EAN | 3800234851815 |
EDI са серия влагозащитени луни за осветление в баня или на места с повишени изисквания за влагозащита. Луните EDI са с кръгла форма и с по-широк прозрачен преден панел, което видимо увеличава осветеността в помещението. Луните са снабдени с фасунга за цокъл G5.3 и се предлагат в цвят черен, бял, хром и никел мат.





