Влагозащитен аплик DAKAR ∙ 1xE27 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004501 | Артикул: DAKAR 1xE27 BK IP44
Технически параметри
| Серия | DAKAR |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 146x267x97mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x40W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850009 |
Серията фасадни аплици DAKAR внасят екзотична нотка в осветяваното пространство. Телата са влагозащитени и се предлагат в два актуални цвята: черно и антично злато.




