Влагозащитен аплик LUXOR/PR ∙ 1xE27 ∙ сив ∙ IP44
Код заявка: VIV004504 | Артикул: LUXOR/PR 1xE27 GR IP44
Технически параметри
| Серия | LUXOR |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 303x101x91mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | тъмно сиво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850030 |
Фасаден аплик, 230V, външен монтаж, 303x101x91mm, тъмно сиво, E27, max 1x60W, IP44, без светлинен източник.

