Мултифункционална LED плафониера SAVOY LED ∙ 63W
Код заявка: VIV004601 | Артикул: SAVOY LED 63W
Технически параметри
| Серия | SAVOY LED |
| Мощност(W) | 63W |
| Светлинен поток (lm) | 4378lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 500x500x55mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850733 |
Димируема плафониера с дистанционно управление SAVOY LED 63W, 230V, 4378lm, 4000K (неутрална светлина), 120°, IP20, LED, 24 месеца гаранция.


