Мултифункционална LED плафониера RUBY LED ∙ 55W
Код заявка: VIV004606 | Артикул: RUBY LED 55W
Технически параметри
| Серия | RUBI LED |
| Мощност(W) | 55W |
| Светлинен поток (lm) | 4930lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 660x490x115mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850788 |
Димируемо осветително тяло с дистанционно RUBY LED 55W, 230V, 55W, 4930lm, 4000K (неутрална светлина), 120°, IP20.



