LED полилей FEEL LED ∙ 43W ∙ CCT-SWITCH ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004614 | Артикул: FEEL LED 43W CCT-switch
Технически параметри
| Серия | FEEL LED |
| Мощност(W) | 43W |
| Светлинен поток (lm) | 2158lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø510x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234850856 |
Осветително тяло FEEL LED 43W, не се димира, 25 000h, 230V, 43W, 2158lm, черен, 120°, IP20. Изборът на желаната цветна температура може да бъде направен чрез плъзгач, поставен върху захранването на тялото. Така, в зависимост от положението на плъзгача, FEEL LED ще свети постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина).


