Понижаващо LED захранване PSD ∙ 60W ∙ in 240V out 24VDC
Код заявка: VIV004692 | Артикул: PSD LED DRIVER 60W LED in 240V out 24VDC
Технически параметри
| Серия | PSD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 24V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 40x160x31mm |
| Max натоварване | 60W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2.5A |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234851358 |
Захранванията от серията Professional Slim Driver PSD са с капацитет да захранят LED ленти с мощност до 60W и до 120W. Te са с вграден токоизпративел и работят при понижено напрежение 24VDC.
