Понижаващо LED захранване PSD ∙ 360W ∙ in 240V out 24VDC
Код заявка: VIV004980 | Артикул: PSD LED DRIVER 360W LED in 240V out 24VDC
Технически параметри
| Серия | PSD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 24V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 230x68x40mm |
| Max натоварване | 360W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 15A |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234853741 |
Развиваме и допълваме гамата с LED ленти, които работят при понижено напрежение 24VDC с по-мощни продукти. Това изисква използването на захранвания с по-голям капацитет и затова допълваме серията Professional Slim Driver PSD с два нови продукта: PSD LED DRIVER 250W и PSD LED DRIVER 360W. С тези две захранвания вече е възможно новите LED ленти с марка VIVALUX да се инсталират в по-дълги трасета без това да влияе на представянето им.
