Соларен LED прожектор със сензор UNO SOLAR LED ∙ 8W ∙ 800lm ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004725 | Артикул: UNO SOLAR LED 8W PIR IP65
Технически параметри
| Серия | UNO SOLAR LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 177x119x30mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+алуминий |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| EAN | 3800234851679 |
UNO SOLAR LED е соларен LED прожектор със сензор за движение, който предлага независимо от електрозахранването външно осветление за времето, в което в обсега му има движещи се хора. Така получавате удобно и икономично осветление.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Соларен LED прожектор с микровълнов сензор EDAN SOLAR LED ∙ MW ∙ 2000lm ∙ 4000K ∙ IP54
-
Соларен LED аплик със сензор VAST SOLAR LED ∙ 0.7W ∙ 150lm ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP44
-
Соларен LED аплик със сензор PIN SOLAR LED ∙ 0.55W ∙ 110lm ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP44
-
Соларен LED аплик със сензор SLIT SOLAR LED ∙ 4W ∙ 200lm ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP44


