Соларен LED аплик със сензор SLIT SOLAR LED ∙ 4W ∙ 200lm ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV004727 | Артикул: SLIT SOLAR LED 4W PIR IP44
Технически параметри
| Серия | SLIT SOLAR LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 112x220x110mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+PC |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| EAN | 3800234851693 |
SLIT SOLAR LED е соларен LED аплик с инфрачервен сензор за движение, при който свети както предният LED панел, така и подсветката на гърба на тялото. SLIT SOLAR LED може да се сгъва и така да се транспортира и съхранява удобно.


