LED плафониера DOLCE/R LED ∙ 15W ∙ бял ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004747 | Артикул: DOLCE/R LED 15W WH CL
Технически параметри
| Серия | DOLCE LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 1000lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø190x42mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800234851877 |
Серията влагозащитени LED плафониери DOLCE LED са атрактивен елемент както от интериора, така и в зоните около сградите. Те са влагозащитени с IP65 и се предлагат в цят на корпуса изцяло черен и бял в комбинация със златист преден панел. DOLCE LED са с кръгла, квадратна или овална форма и светят с цветна температура 4000К (неутрална светлина).





