Настолна безжична LED лампа с акумулаторна батерия FRIDA LED ∙ 3W ∙ димируема ∙ CCT ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP44
Код заявка: VIV004785 | Артикул: FRIDA LED 3W BK CCT
Технически параметри
| Серия | FRIDA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | Ø110x350mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| Разреждане на батерията | 2.5-3h |
| Капацитет на батерията | 3.7V 1800mAh |
| EAN | 3800234852133 |
FRIDA LED са серия настолни лампи с класическа линия в неутрални цветове: бяло, черно, кафяво и бежово. Презареждащата се батерия в лампите предоставя удобството те да се използват на необходимото от осветяване място, без да е нужен захранващ кабел. Лампата е влагозащитена с IP44 и може да се димира от 100% до 10% чрез сензорния бутон за включване и изключване отгоре върху лампата. Изборът на цветна температура на светлината позволява да се освети пространството около лампата според нуждите: - топло-бяла светлина 3000К; - неутрална светлина 4000К; - дневна светлина 6400К.



