Настолна безжична LED лампа с акумулаторна батерия FRIDA LED ∙ 3W ∙ димируема ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004786 | Артикул: FRIDA LED 3W BW/CL
Технически параметри
| Серия | FRIDA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 230lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | Ø115x365mm |
| Цвят на корпуса | кафяво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| EAN | 3800234852140 |
FRIDA LED са серия настолни лампи с класическа линия в неутрални цветове: бяло, черно, кафяво и бежово. Презареждащата се батерия в лампите предоставя удобството те да се използват на необходимото от осветяване място, без да е нужен захранващ кабел. Лампите са влагозащитени с IP54 и могат да се димират от 100% до 10% чрез сензорния бутон за включване и изключване отгоре върху лампата.


