Линеен спот за таван SP733-3L WH KING ∙ бял ∙ 3xGU10
Код заявка: VIV004797 | Артикул: SP733-3L WH KING
Технически параметри
| Серия | KING |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 360x55x165mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852225 |
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Линеен спот за таван SP733-3L BK KING ∙ черен ∙ 3xGU10
-
Линеен спот за таван SP732-2L WH KING ∙ бял ∙ 2xGU10
-
Линеен спот за таван SP732-2L BK KING ∙ черен ∙ 2xGU10
-
Линеен спот за таван SP736-6L WH KING ∙ бял ∙ 6xGU10
-
Линеен спот за таван SP736-6L BK KING ∙ черен ∙ 6xGU10
-
Линеен спот за таван SP734-4L WH KING ∙ бял ∙ 4xGU10
-
Линеен спот за таван SP734-4L BK KING ∙ черен ∙ 4xGU10

