Линеен спот за таван SP736-6L WH KING ∙ бял ∙ 6xGU10
Код заявка: VIV004801 | Артикул: SP736-6L WH KING
Технически параметри
| Серия | KING |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1000x55x165mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 6x35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852263 |
Линеен спот за таван SP736-6L WH KING ∙ бял ∙ 6xGU10.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Спот за релсов монтаж KING ∙ TL908 ∙ черен
-
Спот за релсов монтаж KING ∙ TL908 ∙ бял
-
Полилей за релсов монтаж KING ∙ TL909 ∙ бял
-
Луна за външен монтаж KING ∙ DL715 ∙ бял
-
Полилей за релсов монтаж KING ∙ TL909 ∙ черен
-
Луна за външен монтаж KING ∙ DL715 ∙ черен
-
Линеен спот за таван SP732-2L BK KING ∙ черен ∙ 2xGU10
-
Линеен спот за таван SP732-2L WH KING ∙ бял ∙ 2xGU10
-
Линеен спот за таван SP733-3L BK KING ∙ черен ∙ 3xGU10
-
Линеен спот за таван SP733-3L WH KING ∙ бял ∙ 3xGU10
-
Линеен спот за таван SP734-4L BK KING ∙ черен ∙ 4xGU10
-
Линеен спот за таван SP734-4L WH KING ∙ бял ∙ 4xGU10
-
Линеен спот за таван SP736-6L BK KING ∙ черен ∙ 6xGU10
-
Спот за стена с прекъсвач KING ∙ SP718 ∙ черен
-
Спот за стена с прекъсвач KING ∙ SP718 ∙ бял
-
Спот за външен монтаж KING ∙ SP717 ∙ черен
-
Спот за външен монтаж KING ∙ SP717 ∙ бял
-
Полилей KING ∙ SSP719 ∙ бял
-
Полилей KING ∙ SSP719 ∙ черен

