Декоративен LED аплик за стена GEMINI LED ∙ 19W ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004817 | Артикул: GEMINI LED 19W BK CCT-switch
Технически параметри
| Серия | GEMINI LED |
| Мощност(W) | 19W |
| Светлинен поток (lm) | 810lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 400x570mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234852409 |
Серията GEMINI LED предлага три модела осветителни тела с индиректно осветление с модерен дизайн. Решени в черен цвят, телата GEMINI LED създават артистична атмосфера и добавят мистериозна нотка към осветявания интериор.






